Muğla Haberleri, Muğla Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Karaçelik, pazarcıların sorunlarını dinledi

Ortaca Belediye Başkanlığınca Kent Konseyi salonunda düzenlenen toplantıya Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Avcı, Ortaca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüsamettin Karaşahin ve esnaflar katıldı.

Ortaca Dalyan Mahallesi ve Sarıgerme Mahallesi pazarlarına gelen pazarcılar ve yerleşik esnaflarla yapılan toplantıda pazarcı ve yerleşik esnafların sorunları dinlenerek çözüm yolları hakkında esnafların önerileri alındı.

Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik Konu ile ilgili yaptığı açıklamada; ’’Dalyan Mahallesi ve Sarıgerme Mahallesi pazarcı esnafları ve yerleşik esnafları ile düzenlediğimiz toplantıda sorunları, şikayetleri ve çözümlerini dinledik. Yasalar çerçevesinde kendi düzenlemelerimizi yaparak esnaflarımızın rahat ve sağlıklı alışveriş yapabilmelerini sağlayacağız. Konunun gündeme gelmesinde ve hep birlikte tartışılmasında emeği geçen esnaflarımıza teşekkür ederim’’ dedi.

Bir önceki yazımız olan Bodrum yaz sezonunu açtı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri