Muğla Haberleri, Muğla Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Ortaca’da okul yararına kermes

Okul Aile Birliği tarafından pazar yerinde düzenlenen kermese ilgi yoğun olurken, kermesten elde edilecek gelirin okulun ihtiyaçları için kullanılacağı öğrenildi.

Kermeste satışa sunulan kekler, börekler ve çeşitli yiyecekler kısa süre içerisinde satıldı.

Kermesin okul yararına yapıldığını belirten Okul Aile Birliği Başkanı Apil Çelik; “Velilerimiz ile beraber okul yararına açmış olduğumuz kermese gösterilen ilgiden mutluyuz. Bize destek olan tüm katılımcılara, emeği geçen öğretmen, veli ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum. dedi.

Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik ve Ortaca Belediyespor Kulübü Başkanı Süleyman Dağdelen’de kermes alanına gelerek okul yararına yapılan etkinliğe destek oldu.

Kermese, Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik ve Ortaca Belediyespor Kulübü Başkanı Süleyman Dağdelen’in yanı sıra Muğla Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdür Yardımcısı Özkan Arslan, Şehit Er Gürsel Çelik İlkokulu Müdürü Hamdi Kartal ve Ekşiliyurt Muhtarı İsa Topal katıldı.

Bir önceki yazımız olan (Özel Haber) Sakin şehrin kabakçısı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri