Muğla Haberleri, Muğla Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

“RunmarisRun “maratonu koşuldu

gerçekleşti. Etkinlik 7’den 70’e herkesi sporla buluşturdu.

08 Nisan Cumartesi günü saat 10:00’da Atatürk Meydanı’nda başlayan organizasyon, kayıtlar ve kit tesliminden sonra etkinlik alanında düzenlenen çeşitli aktiviteler, makarna partisi ve Grup Yirmi7 konseri ile devam etti. 2. RunMarisRun Koş Marmaris Koş Yarı Maratonu’nun birincisi erkeklerde Etiyopyalı Sulti Gure Timbre, kadınlarda Rus Nina Byckov oldu.10 kilometre koşuda kadınlarda Rahime Tekin 40 dakika 16 saniyelik, erkeklerde Faslı Khalid Azzaloualidine 31,26’lık derecesiyle, 5 kilometrede ise kadınlarda Oya Acar 19 dakika 47 saniyelik, erkeklerde Abdurrahman Gediklioğlu 15,31’lik derecesiyle birinciliği elde etti.Yarışların ardından, saat 13:00’da gerçekleşen ödül töreni sonrası Buray ve Tuğba Yurt konserleriyle organizasyon sona erdi.

RunMarisRun da, 21,1 km yarı maraton, 10 km ve 5 km’lik kategorilerin yanı sıra çocuklar için 0,5 km MiniMaris ve 2 km’lik halk koşusu kategorisi de bulunuyor. Yarışmayı tamamlayan tüm sporculara başarı madalyası, dereceye giren yarışmacılara ise koşu sonrası düzenlenecek törende ödül olarak kupa ve para ödülü verildi.

Bir önceki yazımız olan Emekli olan engelli vatandaştan örnek davranış başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri