Muğla Haberleri, Muğla Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Şehit annesi Güzel Eker: “İdam istiyorum”

Cumhurbaşkanına suikast davasında tanıkların ifadelerinin alınmasına başlandı. Şehit polis memuru Nedip Cengiz Eker’in annesi Güzel Eker ve babası Nihat Eker de duruşmayı yakından takip ediyor. Şehit ailesi, duruşmaya verilen öğle arasında gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.

Gözyaşları içinde duruşmadan çıkan anne Güzel Eker, “Ben idam istiyorum. Onların idam edilmesini istiyorum. Onlar hiç konuşmasınlar. Benim masum oğlum. Bak bu bayrağın altında kaldılar, maaşlarını aldılar bir de bu devlete başkaldırdılar. Ben idam istiyorum” diye konuştu.

Baba Nihat Eker ise, “Bunların beyanları hep yalan. Adamlar senaryo çiziyor, vuruluş şekilleri görülüyor, her şey belli ama yine de gidiyorlar yalan beyanda bulunuyorlar. Doktoru bile satın almışlar. İçinde olmayan adam yalan beyanlarda bulunuyor. Adli Tıp raporu var, her şeyi var. Demek ki bunlar hastaneyi de satın almışlar. Allah kahretsin bunları” dedi.

Bir önceki yazımız olan Ortaca’da takla atan araç şarampole devrildi; 1 yaralı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri